Kursy Energetyczne

UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE
KURS I EGZAMIN ONLINE

Z powodu zagrożenia spowodowanego epidemią COVID-19 zebranie w jednym miejscu większej liczby osób na kursie stacjonarnym jest nie możliwe.

Nie zmienia to faktu że do wykonywania pracy wymagane są uprawnienia, w związku z tym na mocy Ustawy z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 Dz.U. 2020 poz. 695 art. 31x ust. 3 istnieje możliwość uczestnictwa zarówno w szkoleniu oraz egzaminie za pośrednictwem komputera, tabletu lub telefonu smartphone.

UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

  • Nasze kursy odbywają się w 100% ONLINE
  • Wiedza przekazywana jest na żywo i możesz zadawać pytania
  • Do uczestnictwa w szkoleniu i egzaminie nie trzeba instalować żadnych aplikacji
  • Po kursie przesyłamy profesjonalne materiały pomagające w codziennej pracy
  • Dogodne terminy - nasze kursy i egzaminy odbywają się również w soboty
  • GWARANCJA SATYSFAKCJI 

Do kogo skierowana jest oferta

Oferta jest skierowana do m.in. do monterów elektroenergetycznych. Wykwalifikowana kadra gwarantuje wysoki poziom szkoleń dostępnych głównie, ale nie tylko dla mieszkańców Katowic, Zabrza i innych miast tworzących śląską aglomerację. Nasze kursy i szkolenia obejmują również całą Polskę ponieważ odbywają się w takich miastach jak Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdynia, Rzeszów i nie tylko. AWK Group specjalizuje się m.in. w organizacji kursów BHP, PPOŻ, pierwszej pomocy przedmedycznej, spawalniczych, energetycznych, obsługi i napełniania zbiorników ciśnieniowych oraz butli, obsługi i konserwacji wózków widłowych, suwnic, dźwigów HDS, podnośników itd. Firmie zaufało wiele podmiotów działających na polskim rynku, nie wspominając o licznych uczestnikach szkoleń, którzy otrzymali tym samym uprawnienia do 1kV i powyżej obowiązujące nie tylko w Polsce i krajach Unii Europejskiej, ale również Norwegii, Stanach Zjednoczonych, Islandii, Kanadzie czy Szwajcarii. Połączenie teoretycznej i praktycznej wiedzy gwarantuje wysokie kompetencje zawodowe osób przygotowujących się do pracy na bardzo odpowiedzialnych stanowiskach.

Szkolenie Energetyczne

Uprawnienia energetyczne, z którymi są związane oferowane przez nas szkolenia oraz egzaminy, pozwalają wykonywać, nadzorować i eksploatować instalacje, urządzenia i sieci elektryczne, cieplne i gazowe. Kursy pozwalają zdobyć pozwolenia typu G1, G2 oraz G3. 

Wszystko, co warto wiedzieć o szkoleniach

Aby dowiedzieć się więcej na temat terminów i cen, skontaktuj się przez telefon (515 212 606), formularz lub wysyłając wiadomość e-mail na adres sekretariat@awkgroup.com.pl. Jeśli nie zdasz egzaminu, otrzymasz zwrot poniesionych kosztów, lecz spokojnie: kursy energetyczne są przygotowywane z myślą o przekazaniu pełnego zakresu niezbędnej wiedzy na temat dozoru oraz eksploatacji urządzeń elektrycznych, ciepłowniczych czy gazowych. Zdawalność sięga niemal 100%.

W ramach AWK Group są prowadzone także inne kursy, między innymi ze spawalnictwa, BHP, PPOŻ czy F-gazu. Za wszystkie odpowiada doświadczona, wykwalifikowana kadra. Celem szkoleń energetycznych jest przygotowanie specjalistów do odpowiedzialnej, świadomej pracy z troską o znajomość wszystkich zasad oraz procedur bezpieczeństwa. Uprawnienia do 1kV i powyżej są niezbędne, aby zostać cenionym specjalistą lub chętnie wybieranym przedsiębiorcą. Co istotne, uznaje się je także poza granicami Polski oraz Unii Europejskiej, czyli w krajach, w których Polacy bardzo często podążają do pracy w zawodzie elektryka, gazownika czy ciepłownika.

Nasza firma szkoleniowa z siedzibą w Zabrzu zaprasza na kursy i egzaminy energetyczne G1, G2 oraz G3 zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Aktualne promocje są prezentowane na koncie Facebook. KursyZawodowe24 to gwarancja dobrego, merytorycznego i praktycznego przygotowania do pracy w zawodzie ze wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami!

Wszystkie prawa zastrzeżone. 
AWK GROUP. 
Polityka prywatnościPolityka CookiePolityka Prawna
Hosting by Devdoit
phone-handset