Kurs operatora żurawia przenośnego (HDS)

Kurs HDS - obsługi żurawia przenośnego

HDS, czyli Hydrauliczny Dźwig Samochodowy, zwany również żurawiem przenośnym, to samochód ciężarowy z zamontowanym żurawiem przeładunkowym.

Jest to urządzenie szczególnie przydatne w transporcie drogowym, wymagającym załadunku dużej ilości materiału.

Dzięki niemu, możliwy jest transport i załadunek, bez konieczności stosowania innych pojazdów i urządzeń.

Żurawie przenośne wykorzystywane są również w przemyśle, budownictwie, przez służby drogowe i ratunkowe. Jako, że żurawie przenośne są często stosowanymi pojazdami transportowymi, warto zainwestować w szkolenie i uprawnienia na te urządzenia - dzięki nim, możesz znaleźć pracę w wielu firmach transportowych, budowlanych czy zakładach przemysłowych.

Dla kogo?

Nasze szkolenie jest skierowane do wszystkich osób zainteresowanych poszerzeniem swoich umiejętności i kwalifikacji zawodowych.

Jeżeli masz ukończone 18 lat oraz posiadasz wykształcenie co najmniej podstawowe, to możesz odbyć szkolenie.

Wysoka jakość nauczania gwarantuje doskonałe przygotowanie przed egzaminem oraz rozpoczęciem pracy na wymagającym stanowisku.

Szkolenie HDS dla operatora – tematyka i korzyści

Oferowane szkolenie z obsługi HDS dotyczy między innymi przepisów BHP i regulacji UDT. Uczestnik zgłębia teoretyczne i praktyczne aspekty korzystania z żurawi przenośnych, poznaje obowiązki operatora, a także zasady przeciwpożarowe. W trakcie kursu są organizowane zajęcia teoretyczne oraz praktyczne.

Kursy znacząco ułatwiają zdobycie uprawnień zawodowych – w przypadku HDS na czas nieograniczony. Co bardzo ważne, są one honorowane także na terenie Unii Europejskiej, a wiadomo, że zagraniczny rynek pracy kusi wielu Polaków zarobkami i możliwościami rozwoju.

Wyjazd do innego kraju nie musi oznaczać konieczności odbycia osobnego szkolenia – kompetencje i certyfikaty UDT nabyte w Polsce najzupełniej wystarczą, aby z miejsca odpowiadać na oferty pracy zza granicy związane na przykład z obsługą HDS w branży budowlanej, przemysłowej czy drogowej.


Koszt kursu HDS w naszej firmie obejmuje zajęcia teoretyczne oraz praktyczne, a także niezbędne materiały szkoleniowe. Doświadczona, merytoryczna kadra dba o optymalne przygotowanie fachowców. Dzięki temu polski rynek staje się bardziej profesjonalny i konkurencyjny, a przeszkoleni specjaliści są nie tylko efektywniejsi, ale również ostrożniejsi, co obniża liczbę niechcianych wypadków czy awarii.

Wszystkie prawa zastrzeżone. 
AWK GROUP. 
Polityka prywatnościPolityka CookiePolityka Prawna
Hosting by Devdoit
phone-handset