Kurs operatora wózka widłowego

Operator wózka widłowego

Szkolenie na operatora wózka widłowego  przeznaczone jest dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje lub myślących o przebranżowieniu.
 
Szczególnie zainteresowani mogą być uczniowie szkół zawodowych oraz pracownicy hurtowni, magazynów i innych firm wykorzystujących wózki widłowe.
 
Pozytywne ukończenie kursu pozwoli na samodzielną pracę jako operator wózka jezdniowego wraz z uprawnieniami do bezpiecznej wymiany butli gazowych (LPG).
 

Dlaczego warto wybrać nasz kurs na obsługę wózka jezdniowego?

Posiadamy ogromne doświadczenie w kształceniu fachowców zasilających polski i zagraniczny rynek pracy. Kadra tworząca zespół szkoleniowy dba o to, by wszystkie kursy były przygotowywane rzetelnie i dostarczały maksimum niezbędnej i przydatnej wiedzy dla osób nabywających nowe kompetencje.

Dodatkowo:


•   posiadamy własny plac manewrowy, na którym nauczysz się poruszać wózkiem widłowym,

•   oferowany przez nas kurs jest zgodny z programem Urzędu Dozoru Technicznego,

•   oferujemy możliwość dojazdu do klienta,

•   Z NAMI ZDASZ NA PEWNO EGZAMIN! mamy niemal 100% zdawalność,
 
•   na zamówienie wystawiamy duplikaty zaświadczeń w języku angielskim i niemieckim.

Kurs na operatora wózka widłowego- To się opłaca!!

W cenie kursu otrzymujesz uprawnienia nie tylko od obsługi wózków widłowych, ale również wymiany butli LPG.

Certyfikacja jest honorowana na terenie Unii Europejskiej, Norwegii, Kanady, Stanów Zjednoczonych. Jak widzisz, nie musisz obawiać się poszukiwań pracy za granicą, ponieważ nabyte w Polsce umiejętności i dokumentacja pozwalają od razu aplikować na stanowiska operatora wózka. Jedna opłata pokrywa cały kurs – również materiały szkoleniowe, wykłady i ćwiczenia praktyczne na naszym polu manewrowym.

Dzięki certyfikatom na wymianę butli gazowej unikniesz formalnych kłopotów, poszukując pracy związanej z tą umiejętnością.

Typy uprawnień

  • Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
 
Szkolenie obejmuje obsługę wózków jezdniowych z dowolnym napędem, wysokością podnoszenia oraz udźwigiem. Ta kategoria nie uprawnia do pracy na wózkach ze zmiennym wysięgiem oraz specjalizowanych.
 
Uprawnienia ważne na 10 lat.
 
  • Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługująca podnoszoną wraz z ładunkiem
     
Szkolenie obejmuje obsługę wózków jezdniowych z dowolnym napędem i bez ograniczeń wysokości podnoszenia oraz udźwigu. Ta kategoria uprawnia do obsługi wszystkich typów wózków.
 
Uprawnienia ważne na 5 lat.

Certyfikat

Po odbytym kursie i zdanym egzaminie teoretycznym i praktycznym uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat i nabywa uprawnienia ważne na 5 lub 10 lat w zależności od rodzaju wózka.
 
Do odbycia kursu na wózki widłowe i otrzymania certyfikatu nie jest potrzebne ważne prawo jazdy żadnej kategorii. Uprawnienia nie są zabierane nawet w przypadku utraty prawa jazdy.
Wszystkie prawa zastrzeżone. 
AWK GROUP. 
Polityka prywatnościPolityka CookiePolityka Prawna
Hosting by Devdoit
phone-handset